Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mért omlik folyton össze az...

Mért omlik folyton össze az Adobe Flash Player?

Figyelt kérdés
Amióta letöltöttem a Flash player legújabb verzióját, nagyon gyakran összeomlik videónézés közben. Az előző verzióval egyáltalán nem volt ilyen gond. Nálam van valami baj? Vagy tényleg ennyire fos az új verzió...

2012. júl. 15. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
ma mostani verzió az elég jó az előző nagyon fos volt, ha nem mostanság töltötted le akkor érdemes update-elni. milyen böngészőből van ez amúgy?
2012. júl. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Firefox
2012. júl. 15. 20:25
 3/3 anonim válasza:

En nem tudok erre valaszolni , de nekem is ugyan ez a problemem. egy jo par napja minden nap amikor filmet szeretnek nezni a netrol( mozicsillagrol) azt irja osszeolmott a plugin , es frisitsem a flash playert , a 10-3 vagy 11-2 verziot irta ki. gondolom a 11-2 az uj verzio , felraktam , de ugyan ojan rossz.

Most akkor mi van?

2012. júl. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!