Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért akad ennyire a Cities...

Miért akad ennyire a Cities XL 2012 ilyen config mellett? (konfig lent)

Figyelt kérdés

Van egy 4 magos 3,6ghz-s, 1gb ati hd 5870-es vidikaris, 12 giga ramos gépem, de a cities xl 2012 very low beállításon, kis felbontásban, nappal, árnyék és füst nélkül 5 fps-el megy stabilan ...

Igen tudom hogy rosszul van optimalizálva, stb, meg elég nagy már a városom (50 000+ ember), de akkor is, ez gyalázat, hogy ennek a gépnek aminek legjob grafon 60 fps-el kéne vinni 200k-s város alatt is, ennyire elképesztően, játszhatatlanul akad.

A procimból mondjuk csak 1 magot használ ki, de az 100%-on pörög, és írták mások hogy nekik 3ghz-s alatti procival is elzakatolt valahogy a game, nekem meg 5 fps-el megy 3,6ghz-s proci melett... A game közben más program nem nagyon terheli a gépet, amúgy game nélkül kb 5%-on megy a proci, gameval 30% (ha mind a 4 magot nézzük). PLS help, így egyszerűen használhatatlan a game.



2012. júl. 16. 04:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert egy baszottul optimalizálatlan fos az egész.
2012. júl. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amúgy megpróbálhatsz drivert updatelni vagy akár downgradelni, hátha régebbivel jobban megy.
2012. júl. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Fx4100 ad van nem?

windows os fx frisités fent van?

és amugy mit jelent hogy egy magot használ

késöb 4 magot használ akor 30%???

ha lehet probáld két magra álítani

játék beáliţásában nincs semmi?

netán játékhoz nincs frisítés?

2012. júl. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vagý ara értred hogy öszeségében a proci 30% on megy (1magos játék használat melet)?

hát nemtudom bármilyen dolog felmerülhet

2012. júl. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Üdv!

köszi a válaszokat mindenkinek.

A vidikari, és windows frissítésekből mindig minden naprakész nekem, és tudom hogy borzasztóan van optimalizálva, de másnak 2,6ghz-n is elfutott normálisan. Azt a 30% úgy értettem, hogy az összes magra nézve. ugye 4 magos gépben az 1-ik magom 100%-on van akkor az összesítésben 25%-ra viszi a cput. a maradék 3 mag meg összesen 5%-on futot, de mint később megnéztem ez sem teljesen igaz, mert a többi mag alig kecmergett 0-2%-on. (csak a core 1 volt 100%-on). A neten hatalmas fórumtopikokat találtam erre, de sajanos a játék készítői kiadtak egy közleményt, hogy nincs, és nem is lesz multicore support ehhez a játékhoz, így hiába keresnék.

végül egyik oldalon találtam valamit, ahol az egyik gamefileba átlekett írni valamit, és így már megy rendesen, 30feletti, fps-el medium beállításokkal, max felbontással.

Köszi mindenkinknek a segítséget aki próbált segíteni.

2012. júl. 17. 07:12
 6/6 A kérdező kommentje:
amúgy 3-adiknanak, nem, nem fx 4100am van hanem, amd phenom II x4 975 (be)-m van.
2012. júl. 17. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!