Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A GTA sanandreas-ba sikerült...

A GTA sanandreas-ba sikerült betennem egy autót de miutám elindultam ki a házból lefagyott és most folyton lefagy Mit tegyek?

Figyelt kérdés
sürgős

2012. júl. 16. 14:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

vegyed ki az autót a módok közül ha tudod...

ha nem akkor sajnos újra kell telepítened a játékot.

2012. júl. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ok
2012. júl. 16. 14:32
 3/12 anonim ***** válasza:
Modern mod v2-vel ird felűl, az mindent kicserél, és sztem a hibádat is kijavitja
2012. júl. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
kicsit bővebben léci
2012. júl. 16. 15:48
 5/12 anonim ***** válasza:
Az Img tools-ban gondolom elrontottál valamit. Ird be a keresőbe, hogy gta san andreas modern mo v2, és töltsd le, ajánlanám a torrent oldalakat, pl. torrenteval, ott tuti fent van sztem. Ha megvan indítsd el, egy rendes telepítés lesz.. és rakd a gta sa gyökér könyvtárába(ahova telepítetted) és kész. A játék magyar felirattal lesz, lecserél egy csomó dolgot, járműveket, mindent...irj ha valami nem megy
2012. júl. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Na? Ha sikerült, ha nem egy választ azért lökhetnél..
2012. júl. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

viszaállt köszi!!!!


kérdés:most hogy tegyek be autókat

2012. júl. 17. 20:40
 8/12 anonim ***** válasza:
Mitől állt vissza? A modern mod-tól, vagy mást csináltál? Amúgy az img tools nevű progival tudsz autókat csereberélni, a használati utasítást Googlezd ki, tuti megtalálod és ha a leírtakat követed, nem lesz gond..örülök, hogy megjavult :)
2012. júl. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
modermodv2-től állt vissza és az IMG-tools ban az utasítás meg felelően csináltam és attól fagyott le
2012. júl. 18. 08:00
 10/12 anonim ***** válasza:
Most jut eszembe, hogy vannak hibás fájlok(autók, stb..) amitől kifagy a játék, én is jártam így! Ha sikerült már egy autót berakni akkor tuti jól csináltad, csak pont kifogtál egy hibásat! Ilyenkor úgy is tudod, hogy attól fagyott ki, hiszen azt raktad be utoljára! Ilyenkor keress egy ugyanilyen nevű másikat(van sok egyforma) és írd felül! Ki kell tapasztalni, és ne lepődj meg az ilyeneken, hiszen a játékot "berheled" :D Nézd csak: [link]
2012. júl. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!