Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows újratelepítése után...

Windows újratelepítése után több hibaüzenet fogadott. Valami tanács?

Figyelt kérdés
Nemrégen újratelepítettem a windowsomat (XP, SP3). Amikor bekapcsoltam legelőször ez a hibaüzenet fogadott: "C:/WINDOWS/System32/Tools/DelFolders.exe".. Gondolom hiányolja a filet, ezt honnét szedhetném le? Már sok helyen kerestem de semmi. :s Második: Sraid Cannot Find any SiS RAID controller! Ez mit jelent nem jó a driver? honnét töltsem le? o.O Ez után az Sraid azt írta Error Code 714... Valamint amikor kilépek néha, nem mindig de gyakran bejön az a hibaózenet, hogy a meghajtó nem áll készen, lehetséges, hogy nyitva van.. Erre azt találtam, hogy talán a Floppy meghajtó miatt lehet. Azt meg hogyan tudhatnám kikapcsolni? Mert Biosban asszem megtettem, de nem biztos hogy jól csináltam, mert a Windows még mindig látja... Pls help! Előre is köszi!

#Windows #System32 #sis #XP #sraid #Error 714 #DelFolders.exe
2012. júl. 16. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:

azért van ennyi gondod,mert nem eredeti a wined,hanem valami gányolt vacak,

nem is lesz így tökéletes soha,ha megfeszülsz ,sem

2012. júl. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az nem baj, hogy nem eredeti, de az baj, hogy buherált. Keress egy normálisabbat, amibe nincs minden szar beleintegrálva.
2012. júl. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom én azt jól, igazság szerint az egyik gépész haverom hagyta el nálam és azóta van itt, de nem kéri, szal lehet h neki is meggyűlt vele a baja.. xd de most nem engedhetem meg magamnak, hogy megvegyem az eredetit, szal ha valaki tudja legalább 1 kérdésre a választ az segítsen!
2012. júl. 16. 15:25
 4/4 A kérdező kommentje:
Előttem lévő, töltsem le? Mert nemigen találni ezen a vidéken olyat akinek van... És ha letöltöm pendriverol fel tudom telepíteni?
2012. júl. 16. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!