Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem a legújabb Firefox...

Letöltöttem a legújabb Firefoxot (a régi mindig összeomlott), és nem mennek rajta a videók. Tegnap sikerült behoznom végre (a shockwave playert letiltottam), de ma megint nem működik. Engedélyeztem újra, így se. Ilyenkor mit csináljak?

Figyelt kérdés
Shockwaveből és Adobe flash playerből is a legújabb verzió van fent. Annyi, hogy vagy két videót, amit sikerült ma is behoznom, azt behozza, de a többit nem. a Youtube azt írja ki, hogy Hiba történt, próbálja meg később, és a vezérlőcsík alatt egy kis piros kört hoz ki, fehér felkiáltójellel, hogy Videeóbetöltési probléma. Cookiekat is töröltem már, de semmi.
2012. júl. 16. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Logikus következtetés, mivel a régebbi verziók is tökéletesen működnek másoknál, hogy a gépeddel van valami baj. Lehet, hogy csak újra kéne telepíteni, lehet, hogy hardveres hiba, ilyen messziről nem lehet megmondani.
2012. júl. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Könnyen lehet, hogy most kivételesen éppen a legújabb verzió okozza a problémát. Nézd át egy korábbi válaszomat. ( 6.-tól)


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__31..

2012. júl. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mármint nem a legújabb Firefox a problémás, hanem a Flash Player.
2012. júl. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, úgy tűnik egy régebbi flash player megoldotta a problémát =) igaz, most a FF 11 van fent, de azzal se ment...de úgy néz ki, most már jó
2012. júl. 16. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!