Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Érdemes-e megvásárolni a...

Malkavian kérdése:

Érdemes-e megvásárolni a World Of Warcraft-ot?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Pár hét játék után a Tauri-Wow.hu-n elkezdtem gondolkozni azon, hogy érdemes lenne-e megvásárolni a World Of Warcraftot kiegészítőkkel együtt, befizetni 8,000 forintot két hónapra és elkezdeni játszani az eredeti szerverek egyikén.


Tapasztalt játékosokat kérdeznék. A Taurin sajnos azt vettem észre, hogy az oldalon ígérteknek ellentmondva igencsak kevés emberrel találkozom. Egyszerűen nincs társaságom a játékban.


A WoW Trial változatában, ami eredeti realmokon fut, rengeteg emberrel beszéltem, csoportokat csináltunk, kereskedtünk, stb. Volt értelme játszani.


Ezek után most nem tudom, hogy megéri-e pusztán a társaság és ezzel együtt a játékélmény javulása miatt megvenni a WoWot, mikor az ingyenes szerveren bár egyedül, de hasonló szorzókkal és itemekkel játszhatnék.


2012. júl. 16. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább a guild wars 2 -t javaslom, egyszer kell megvenni és nem kell havidíjat fizetni.
2012. júl. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Utánanézek. Egyébként hasonló minőségű játék mint a WoW? Vagy jobb? Grafika és játékélmény terén. Összetett? Mert én elsősorban arra megyek.
2012. júl. 16. 18:23
 3/4 anonim ***** válasza:

A WoW drága, de garantáltan hosszú időre leköt. Ugye most megveheted 3x10 Euróért az egészet, ebben van 1 hónap ingyen játék is. Utána kb 3500-4000Ft/hó az előfizetés, és kb kétévente jön újabb kiegészítő, ami 10000Ft körül van. A következő szeptember-októben környékén várható (Mists of Pandaria), tehát nemsokára (most épp pangás is van emiatt meg a Diablo 3 miatt az eredeti szervereken amúgy). Érdemes mindig a legújabb verzión (kiegészítőn) játszani, mert szinte csak ott jön össze a játék legjobb részeire csapat. Sok magyar közösség van, több "magyar" szerver is van (pl Arathor, Bloodscalp, Ragnaros).


Hogy mennyire jó, vagy jobb, mint más játék? Az összetettséggel nincs gond, bár a harcok elég jól betanulhatók. A jobb-rosszabb kérdés meg teljesen egyéni. Grafikailag mindenképp fejlődik a WoW, de ettől még elsődleges szempont az, hogy a gyengétől a high-end gamer gépig mindenen elfusson, ezért grafikailag rosszabb, mint más MMORPG-k.

2012. júl. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát, nekem maximum grafikai beállításokon elfut a játék, de ahogy így elmondod, tényleg lehet, hogy érdemes befizetni rá. Ez egy nagyon kielégítő válasz volt, úgyhogy a kérdést lezártnak tekintem. Köszönöm.
2012. júl. 17. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!