Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Olyan ingyenes (magyar nyelvű)...

Olyan ingyenes (magyar nyelvű) programot keresek, amiben bútort tudok szerkeszteni. Látványtervnek. Linkeket tudnátok írni?

Figyelt kérdés

2012. júl. 16. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:

A sweethom pont ilyen program. [link] Nagyon szép, pofás program, kicsit nehézkes kezeléssel.

Jóval egyszerűbb kezeléssel, akár egy ovodás is elboldogul vele a Google Sketchup. [link]

Ez utóbbi sajna angol nyelvű, de ha esetleg kipróbálod rá fogsz jönni milyen egyszerű és nagyszerű, és nem számít hogy milyen nyelven működik.

2012. júl. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az első vok. A Google skethup-hoz kapcsolódva megjegyezném, hogy elérhető egy úgynevezett "raktár" ahonnan szinte bármi, ingyen letölthető, és a programmal akár tovább szerkeszthető. Íme: [link]
2012. júl. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Letöltöttem mindkettőt de szerintem én a Sweet Home-val lehet jobban boldogulok. A munkahelyemen az Arhicad15 van de az számomra nagyon bonyolult. És nekem szerdára valami programot nagyon megkell tanulnom, mert szerkezthetem a bútorokat.. Egyedi bútorgyártó cégnél dolgozom...
2012. júl. 16. 19:40
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Csak most bukkantam rá a problémádra! Azóta, (gondolom) megoldottad a dolgot? De ha mégse. akkor itt a válasz!

Katt az asztal egy üres részére jobb egérrel!

Tulajdonságok> asztal> asztali elemek testreszabása> web>

és vedd ki a pipát az " asztali elemek zárolása" kockából!

Ok! és kész!!!

2012. júl. 17. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!