Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valami . FLV > . AVI konvertál...

Valami . FLV > . AVI konvertáló programot tudnátok mondani? +valami komolyabb videó szerkesztő programot tudnátok javasolni?

Figyelt kérdés

Üdv!


Eddig konvertálásra a Pazera Free FLV to AVI converter-t használtam, de konvertálás után a .AVI videó szörnyen pixeles (vagy csak rosszul állítottam be a videó konvertálása tulajdonságait?)


++ vmi komolyabb videó szerkesztőt tudnátok javasolni? Eddig pár videót szerkesztettem, Windows Movie Maker-el, ami egész klassz lenne ha nem fagyna le állandóan.. ennél komolyabbat tudnátok ajánlani?


Köszönöm, Üdv.


2012. júl. 16. 19:45
 1/7 anonim válasza:
any video converter
2012. júl. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

bocs előző vagyok csak nem fejeztem be. A konverternek: any vagy total video converter

Szerkesztőnek pedig: Windows live movie maker,sony vegas, Adobe after effects

2012. júl. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Format Faktory én ezt használom konvertálásra és nagyon egyszerű kezelni.
2012. júl. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én ezt használom konvertálásra:

[link]

2012. júl. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek. Kipróbáltam ezt a Any Videó Converter-t és fantasztikus, nagyon tetszik :D Később kipróbálgatom a videó szerkesztőket is.


Nagyon köszönöm mindenkinek a hozzászólását, Üdv.

2012. júl. 16. 21:30
 6/7 anonim ***** válasza:

VideoSpin nem fagyogat, és hasonló a WMM-hez.

[link]

2012. júl. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is, tényleg nagyon hasonlít WMM-hez.


Üdv

2012. júl. 19. 01:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!