Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Minecraft tört szerver probléma?

Minecraft tört szerver probléma?

Figyelt kérdés
Hello a minecraft 1.2.5 ös változata van meg jlenleg és készítettem hozzá egy tört szervert ami szinte hibátlanul működik csak egy valamit nem tudok beállítani.Nem tudom megcsinálni hogy én legyek az admin meg egy haver és még magunknak beraknánk too many items mod-ot. Tudnátok segíteni hogy hogyan oldjam meg ezt a problémát
2012. júl. 16. 20:44
 1/3 A kérdező kommentje:
jelenleg* "?"
2012. júl. 16. 20:44
 2/3 Argloss ***** válasza:

Van egy ops nevű fájl. Ide egymás alá írhatod be a neveket, vagy a op Maricsuri parancs is egy járható út. Ha már van admin a játékon belül a /op Maricsuri2 parancs segítségével is felvehetsz újabb admint...

Too Many Items-et nem kell külön a szerverhez telepíteni, ha rendelkezel a jogokkal akkor használhatod, mint sima játékban... (felrakásáról youtube-on van videó... nagyon sok videó...)

2012. júl. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
oké köszi a választ megy a zöld pacsi :D
2012. júl. 16. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!