Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik programmal, és hogy...

Melyik programmal, és hogy lehet azt megcsinálni, hogy pl. lefényképezek egy ruhát, és utána úgy megcsinálni, hogy a háttér ne, csak a ruha látszódjon?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy mondjuk lefényképezem magamon a ruhát, és utána egy programmal úgy megcsinálni a képet, hogy én és a háttér ne látszódjak, csak a ruha. A háttér egy alap fehér szín legyen, vagy amit választok.


Légy szíves az elejétől, és mint egy dedósnak úgy magyarázzátok, mert teljesen analfabéta vagyok az ilyesmihez. :)


Nagyon köszönöm!

23/l


2012. júl. 16. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor én bele se vágnék..
2012. júl. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Add fel. Nincs esélyed. Főleg ha teljesen analfabéta vagy az ilyesmihez.
2012. júl. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Start->Minden program->Kellékek->Paint. Fájl->Megnyitás, megnyitod a képet. Aztán bal oldalon rákattintasz a szabadkézi kijelölésre és jelöld ki a ruha szélét. Ha ez megvan, nyomd meg a Ctrl+C billentyűkombinációt, aztán Fájl->Új, Ctrl+V és Fájl->Mentéssel elmented.
2012. júl. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3.

Mert az még szép is lesz, ugye? :D Mondjuk egy "teljesen analfabéta az ilyesmihez" csak erre képes...

2012. júl. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na jó! azt hiszem alábecsültem magam! A Corel, és avarázspálcája segítségével sikerült megcsinálnom, amit szerettem volna. Viszont így is szürke csíkokat hagy ott, amiket nekem kell saját kezűleg kitörölnöm. Ezen esetleg lehet segíteni? Még valami apró praktika? :)
2012. júl. 17. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!