Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet avi videóból egy...

Hogyan lehet avi videóból egy hangsávot kiszedni?

Figyelt kérdés
Letöltöttem egy olyan filmet,ami angol is meg magyar is és az angolt ki szeretném szedni belőle.
2012. júl. 17. 02:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Avidemux

Én ezzel csináltam sok ilyet.


Mikor átálltam a HD filmezésre, de még akadt olyan fájlom ami most neked akkor azt is a HD filmeknek szánt MkvMerge progival szedtem ki és mentettem le ahogy nekem kell, ebben az esetben egyszerűbb volt mert csak egy pipát kellett kiszedni a nem kívánatos hangsáv elől és már mentette is a filmet azzal a hangsávval ami kell. Viszont utána az asztali nem mindig játszotta le a filmet hiába maradt a kiterjesztése változatlan.

Szóval Avidemux.

2012. júl. 17. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Avidemuxal próbáltam,ott ki tettem a pipát az angol hangsávból,és el is mentettem de nem sikerült.Ugyanúgy ment mint az eredeti videó.Aztán letöltöttem a KMPlayert,oda beillesztettem a videót és ctrl+x és már ki is vette az angol hangot.:) De azért köszike a választ.
2012. júl. 17. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!