Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal tudok 3D-t...

Milyen programmal tudok 3D-t csinálni?

Figyelt kérdés
Hallottam olyanról, hogy egy progival filmet, képet sőt játékot is 3Dvé lehet csinálni tudtok ilyen programot? ha igen mi a neve?
2012. júl. 17. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:

hö? filmet képet lehetséges, bár nem ugyanolyan mintha 3d kamerával lett volna felvéve/fényképezve. nade játékot? ahhoz olyan erőforrás kéne, hogy még fusson a program, ami minden képkockát átalakít 3d-be, plusz még futtassa a játékot is. egy modern játéknál ehhez már majdhogynem egy szervergép kell. hacsak nem egy minecraft grafikájút akarsz, mert azt még lehet leküzdene egy bika gép. de ilyen program nincs. képet ps-el tudsz, filmeket meg blu-ray lejátszók tudnak 3d-be felkonvertálni (de hozzáteszem egy nem olyan mintha betennél alapból 3D-s filmet).

de ugye azt tudod, hogy mindehhez kell egy 3D-s tévé/monitor, szemüveg? és nem egyszerű anagliph 3d techonlógiájú szemüveg, amit régen használtak:)

2012. júl. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én ugy halotam h az egyszerü piros ciklámen szemüveghez is megleht csinálni mert youtube videokat is azzal nézek
2012. júl. 17. 21:22
 3/4 anonim ***** válasza:
:D de az lópikula. azt nem nevezném 3D-nek, csak térhatásnak (na ezt jól megmondtam, de remélem a lényeg átmegy).
2012. júl. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem jelenleg az is megteszi...
2012. júl. 18. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!