Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a baj ezzel a program...

Mi lehet a baj ezzel a programmal? KRESZ Egyéni Gyakorlóprogram v2.81

Figyelt kérdés

Most telepítettem fel a KRESZ Egyéni gyakorlóprogram v2.81-es verziót. És az a gondom vele, hogy nem fér el a képernyőn a c válasz lehetőség és a jobb oldali részek (idő, Tovább gomb). Mit lehetne vele csinálni? Minden felbontást végig próbálgattam de egyik se jó. De mindig ugyan azok a részek nem férnek bele. 22"-os monitorom van. De a régi monitoromnál is ugyan ez a helyzet. Én ott is ugyan azok a részek nem férnek el.

Valami tippetek van?

Előre is köszi.



2012. júl. 18. 14:02
 1/7 anonim válasza:
66%
Hello! Elküldenéd az e-mail címemre a programot? :) csak írj vissza és megy priviben a címem :)) és akkor tudok segíteni + te is segítenél rajtam :))
2012. aug. 4. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 SimkoL ***** válasza:
83%
Állítsd át a DPI-t.
2012. aug. 4. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Helló. Már megvan a hiba. Win 7-em van és ott be volt állítva a 120%-os nagyítás ás ezért nem fért el rendesen. Amúgy már túl vagyok a vizsgán sikerrel jártam. De Ha gondolod akkor elküldöm a programot.
2012. aug. 4. 23:28
 4/7 Vajger Roland válasza:
hol álittottad vissza a nagyittást ?
2013. ápr. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Elárulnád végre, hogy hol állítottad vissza a nagyítást??
2014. júl. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Win 7-em van. Ott asztalon jobb click és Képernyőfelbontás és ott lesz.
2014. júl. 12. 00:02
 7/7 adikov válasza:
Windows XP-n hogy kell ezt állítani ha tudja valaki legyen szíves írja meg.
2015. júl. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!