Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nagy felbontású képet hogyan...

Folker kérdése:

Nagy felbontású képet hogyan tudok elmenteni ha védett?

Figyelt kérdés

Ha olyan ablakban jön be ahol nagyíthatom, de nem menthetem vagy ha nagyobb mint a képernyő és a Print Screen sem megoldás...


Van olyan program amivel le tudom szedni?


2012. júl. 18. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Link a képhez?
2012. júl. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Sokszor találkozom ilyenekkel, de a legutóbbi pl. ez volt:

[link]

2012. júl. 18. 17:31
 3/7 A kérdező kommentje:
De pl. a Flickr képmegosztó oldalon is gyakran védett a kép...
2012. júl. 18. 17:41
 4/7 anonim ***** válasza:

Na hát ezzel én sem számoltam.


[link]


Az oldalon lévő "kép" valójában egy Flash playeren keresztül lejátszott objektum, tulajdonképpen egy miniatűr program. Úgy működik, hogy egy nagy képet több részletben tölt le, és azokat összeragasztja, majd egy programon keresztül visszajátssza neked hogy tudj nagyítani, stb. Vissza tudom keresni, hogy a bennelévő képet honnan tölti le, de sajnos csak 20 részletben tudom leszedni neked. Az eredeti kép fel van vagdosva és több darabban van feltöltve, ezért te is csak több darabban tudod leszedni. A legtöbba mit tehetek hogy PrintScreen-el összevagdosom neked az eredetit.


[link]


Et voilá.

2012. júl. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha pedíg Flickr kell, akkor csak jobb klikk az oldalra és View Page Source/Forrás megtekintése. Lesz ott egy link a képhez és azt le tudod tölteni.


[link]


Nézz utána hogy kell használni ezeket az eszközöket, Firefox és Chrome alatt is vannak. Néha életmentő lehet, és egy kis HTML tudás sem árt.

2012. júl. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ez igen, köszönöm! :)


A Flickr-es történet már megy, de az elsőnél amit összeraktál nem ad be linket. Azokat a kis képeket hogy találtad meg?


Bocs a töketlenkedésért... :)

2012. júl. 18. 23:34
 7/7 A kérdező kommentje:
Megvan. Köszönöm!
2012. júl. 22. 00:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!