Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Battlefield 3 kérdés annak,...

Battlefield 3 kérdés annak, aki ért hozzá (? )

Figyelt kérdés

Na szóval,

BF3 ba Reconnal szoktam menni mostanában,de több okból is fel tud idegelni..

Miért van az, hogyha ki akarok lőni egy játékost messziről akkor a célpont előtt leesik a golyó?Odaosonok, látom hogy ott van,pontosan becélzom a fejét vagy a testét és leesik kb fél méterrel előtte.Ennyi a hatótávolsága?

SV98-al vagyok és Ballistic(12x)-es távcsővel.Vannak olyan sniperek amiknek nagyobb a hatótávolságuk,vagy ennyi a max?A scope befolyásolja azt,hogy hogy repül a golyó?Úgy értem hogy a neve is mutatja hogy "Ballistic" tehát feltételezem hogy a röppályát variálja,vagy tévedek?Van olyan sniper ami jobb ennél és nem kell hozzá kiegészítő?(Nem vagyok premium és nem is szándékozok megvenni)

Melyik a legalkalmasabb puska az ilyen mesterlövész helyzetekre? :) Mert azt nem hiszem hogy a valóságban is a célpont fölé kb 2 méterrel céloznak hogy "rárepüljön" a golyó a delikvensre..

Bocs a monológért, meg azért mert hülyén fogalmaztam,már fáradt vagyok kicsit.. :)

Aki tud ezekre a kérdésekre választ adni előre is megköszönöm.



2012. júl. 18. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:

A játék szimulálja a golyók sebességét és rájuk gyakorolt gravitációs hatást is.

Így ha valakire nagyobb távolságból lősz, akkor fölé kell célozni, ha mozog, akkor pedig elé is, nyilván minél nagyobb a távolság, annál nagyobb mértékben.

Akár 4km-ről is eltalálhatsz egy ellenséget, de ilyenkor nagyon durván fölé kell célozni.

Az M98B-nek van a legnagyobb torkolati sebessége és emiatt legkisebb süllyedése is, ezzel a legkönnyebb nagyobb távolságról eltalálni valakit.

A távcső nem befolyásol semmit, csak a nagyítás mértékét, a Ballistic szó csak azt jelzi, hogy vízszintes csíkozás jelzi a különböző távolságokat, így azokat használhatod a célkereszt közepe helyett.

2012. júl. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Gondoltam hogy te választ adsz a kérdésemre,téged olyan BF3 fan-nak gondoltalak :D Tehát akkor csak én vagyok a tudatlan bal***,hogy azt hittem hogy nyílegyenesen repülnek a golyók :D Mondjuk én cs 1.6 ból indultam ki ahonnan 2km ről fejbelövöd a mozgó célpontot,bizony bele hal :)

Most nézek egy guide-ot és a srác is felé céloz:

http://www.youtube.com/watch?v=IwcrmHRYN38 1:30 nál.

Egyébként az épület magassága is befolyásolja?Úgy értem hogy ha magasról lövök lefele nem kell felécélozzak míg ha egy lanka helyről egy épületbe akkor nagyon felé kell,gondolom ez így van,ugye?

Az M98B még kicsit odébb van,kell még 100k pont hozzá,tehát marad az Sv :)

2012. júl. 18. 22:28
 3/3 anonim válasza:

Ez a való életbe is így van még egy golyó sem maradt a levegőbe:D Ehhez nem kell egyetemet végezni:D


És jól mondja az első azért vannak a csíkok a célkereszten sok gyakorlás után simán kilehet ismerni a fegyvereket:D

2012. júl. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!