Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mért nem tudom feltelepíteni...

Mért nem tudom feltelepíteni az új Ad-aware antivirust?

Figyelt kérdés

a 10.0 és a 10.1eset fel tudtam telepiteni,ott figyelmezettedet hogy avg-vel nem kombatibilis amit már rég eltávolítottam,de ott tovább engedett lépni,az unál meg nem engedi,pedig teljesen el van távolitva az avg,de meg értem a lavasoft gyártokat,azért csinláták azt mert sokan úgy telepítetek fel ezt a vírusirtót hogy a gépen volt egy nem kompatibilis vírusirtó,olvastam ilyent az egyik német fórumba van ötlet hogy mit tegyek a program filesből is ki van törölve az avg,me ell lett távolitva a maradványa a az iobitt uninstallerrel,ötlet? itt egy kép:

[link]


2012. júl. 19. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbálj innen egy takarítóprogramot: [link]
2012. júl. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kösz i de tudnál segiteni hogy melyik tölsem le nem tudom melyik 32bites windows xp-m van 2012es avg volt rajta
2012. júl. 19. 10:57
 3/4 anonim ***** válasza:
A legfelsőt. AVG Remover 32 bit.
2012. júl. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi
2012. júl. 19. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!