Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mp4 fájlokat automatikusan a...

Mp4 fájlokat automatikusan a winamp játsza le, de kép nincs sehol csak a hang. Hogy jelenítsem meg a képet is?

Figyelt kérdés
Elindul a videó, de csak a hangja, sehol se találom honnan varázsoljak elő képet is hozzá... megtaláltam a video ablakot, de mégsincs benne kép, csak egy fehér láma logo... winamp 5.56
2009. júl. 14. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki helyette ezt a lejátszó progit.Külső codec nélkül is megbírkózik szinte bármilyen video illetve hangfájllal:


[link]

2009. júl. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy csak hang van benne. (Pl Néróval lehet mp4-et csinálni wav-ból.) Jóval kisebb a mérete, mint az mp3. Értelmét nem látom, mert a minőség rovására megy, de volt már kérdés-kérés ezen az oldalon is...
2009. júl. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Biztos hogy van kép is, mert én vettem fel videóval...
2009. júl. 15. 09:15
 4/7 A kérdező kommentje:
Hja és a videókamera progija le is játsza, d egy év, mire betölti a videókat. A winamp veszi alapértelmezettnek az mp4 fájlokat, szóval az nyílik meg ha commanderben ráklikkelek, de csak a hangot játsza...
2009. júl. 15. 09:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Az ajánlott VLC vinni fogja. Ránézhetsz a GOM Playerre is, hasonló, csak nekem szebb a kinézete...:) Ezekkel menni fog a lejátszás, belső kodekekkel szinte mindent visznek. (portable is van) Winamp beállításainál a fájltársításnál beállíthatod, hogy pl csak a hangot nyissa meg auton...a filmeket meg amelyiket felteszed...
2009. júl. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Csak kövesd... a Képek szerint az oldalon és megoldodik. ;)

[link]

2016. júl. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Kiegészítve a 6-os hozzá szólásom ezzel, ami még kell, hogy ne cincogjon és ne gyorsan menjen a VIDEO kép...

Tehát, hogy NORMAL sebességel játszodjon le akár az AVI,MP4...

[link]

2016. júl. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!