Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Érdemes erre a gépre windows...

Érdemes erre a gépre windows 7 telepíteni?

Figyelt kérdés

szovalvan egy gépem 2.1ghz es

2gbram

256mb video kari

160gb vinchester

erre xpt tegyek vagy windows 7?



2012. júl. 20. 07:58
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Értem nagyon köszönöm de nekem csak 1 magos ez a processzor egy magos az nem gond? mert feltelepíteném
2012. júl. 20. 10:10
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem gond. Csak ne telepíts fel a programokkal minden szemetet (toolbarokat, böngészőket, több vírusirtót), szóval ne csak a next, next, finishre menj. Meg majd az automatikusan induló programokat is szelektáld amire nincs szükség.
2012. júl. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
ma 10:44 el egyetértek csak neki ment a zöld :))
2012. júl. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Csak tesztelés gyanánt feltettem a win7-et egy konfigra ami hasonló a tiedhez(1,6GHz-s 1 magos sempron proci, 2giga ram, 512-es x1650 pro graf, 80 gigás vinyó) A böngészés oké volt, a rendszer stabil, játszani szenvedés volt rajta (régebbi játékokkal oké volt, de az újabbak amik az xp-n jól futottak win7-en egen csak belassultak), PS CS3 szenvedett alatta, (xp-n táltos volt ezen csak bányaló) Ha torrenteztem a net lassult elég durván, videókat olyankor nem lehetett nézni, oldalakat alig akarta betölteni. Filmek akadtak ha közben töltöttem. Win7 Ultimate 32-bit volt fenn. A többi disztribúcióról nem tudok véleményt mondani. Nekem ezek voltak a tapasztalataim. Remélem segítettem egy kicsit.
2012. júl. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Szerintem jobblenne 1 home premium mert nekem nagyon lefogta

a gépet és szagatott a youtube meglassú is volt

2012. júl. 21. 09:21
 16/17 A kérdező kommentje:
És valaki valami olyan virusirtott ami nem fogja le nekem a gépet ez eset ezen jol müxk ? mert nekem xpn 100% állandoan használja a porcit meg hogy tudjak minezni meggtasan játszani az lehetséges?
2012. júl. 22. 05:47
 17/17 anonim ***** válasza:
:))
2012. júl. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!