Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egy 5.2-es MacBook-om....

Rick94 kérdése:

Van egy 5.2-es MacBook-om. Felváltva használom a gyári oprendszerével és a Windows 7-el. Namost ma reggeltől fogva nem akarja beindítani a Windows 7 részét. Valaki tud rá megoldást ajánlani? Konkrétumok lejjebb.

Figyelt kérdés
Az előző hetekben nem telepítettem semmilyen drivert és semmi programot rá. Eljut a Win7 logóig tölti is egy darabig utána megfagy. Próbáltam Windows javításra menni ott is megfagy. Már kipróbáltam a rendszervisszaállítás funkciót is, vissza is állítottam egy 2 héttel korábbi időpontra de nincs változás. Viszont csökkentett módba beindul és működik minden. Már nem tudom mit lehetne még kipróbálni hogy működésre bírjam.

2012. júl. 20. 18:24
 1/1 anonim válasza:

Hát én alapból nem ajánlanám MacBookra Windowst :D Jó az a

Mac ami alapból rajta van nem kell cserélgetni Windowsra :D


Azt ajánlom hogy töröld le a 7-est :D

2012. júl. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!