Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ismertek olyan programot,...

Selender kérdése:

Ismertek olyan programot, mely élesebbé teszi a kép azon részleteit, ami elhomályosul a zoomtól?

Figyelt kérdés
Mindig a filmekben láttam ilyet FBI-nál, stb. Van a neten hasonló program, vagy valamilyen trükk?

2012. júl. 20. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:

"Mindig a filmekben láttam ilyet FBI-nál"- na igen a bajok itt kezdődnek.


Nincs ilyen.

2012. júl. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincsen. A zoomtól nem homályosul el, csupán kevesebb pixelt fogsz látni, ezért hiszed azt hogy elhomályosult. Ha egyben nézed a képet akkor nem torz.
2012. júl. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát akkor ez csak szomorú álom marad. :D
2012. júl. 20. 20:15
 4/6 Shai-Hulud ***** válasza:

Ha ez így működne, akkor a mobilommal lefényképezhetném a Hold felszínén az űrhajósok ott maradt eszközeit, hiszen csak nagyítani kellene a képet, és "élesíteni" mikor már nagyon homályos...

Nem is lenne rossz dolog! :-D

2012. júl. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4

Ezen jót nevettem :D

2012. júl. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 2xSü ***** válasza:

Ez olyan kicsit, mintha egy homokba rajzolt képet szórnál kicsit szét. Nem lehet visszaállítani a homokszemeket, mert azok minden irányban szóródnak és nem tudod, melyiknek hol volt az eredeti helye. Gyakorlatilag ugyanez történik a fotonokkal is, mint a homokszemekkel.


Az Adobe ugyan fejleszt egy olyan szűrőt, ami a bemozdulás elmosását korrigálja, ha megvan az elmosódás iránya, de ehhez is elég nagy matematikai bravúr kell.

2012. júl. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!