Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért akadozik a video ha...

Miért akadozik a video ha felmegyek youtube-ra, sőt már akkor is ha sima vidit megnyitok vinyoról?

Figyelt kérdés
a videokártyám jó,fel is van telepítve.én arra gyanakodok hogy esetleg van valami olyan alap program amit elfelejtettem letölteni.(gondolok például az adobe flash playerre,de leszedtem és ugyanugy akadt.)
2012. júl. 20. 20:00
 1/2 imateka válasza:
hát ha a videokártyád nagyon régi, akkor lehetséges, nekem is volt ilyen régi gány gépem. Aztán nem árt megnézni, hogy a videokártya mennyit szed le a ramból, elvégre, ha nem jó a kettő aránya, akkor valami mindenképpen akadozni fog, ez mellett lehet a program hibás, vagy a merevlemezed sérült, mondjuk ütődéstől.
2012. júl. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2012. júl. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!