Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Boot probléma! Ez hogy lehetsé...

Boot probléma! Ez hogy lehetséges?

Figyelt kérdés

Van 2db vinyóm egyiket 2 partícióra osztottam (~900gb és ~100gb) a 100gigás részt letöröltem, újra megcsináltam a partíciót és leformáztam. Azóta a "rendes" vinyón amin a windows van nem bootol be. Akár hogyan állítottam a bootolási sorrendet, ha csak az a hdd volt bekötve, ha mindkettő sehogyan sem bootol be. Mielőtt kiadná a betöltő képernyőt bal felső sarokban villog a kurzor és Ennyi.


Ez mitől lehet?


Megnéztem a egy 3. vinyóval hogy amin a windows van az a partíció nincs letörölve, szóval nem tudom mi lehet a gond. Van valami tippetek?


Köszi!


2012. júl. 21. 17:04
 1/4 MaXXeGee ***** válasza:

Ez úgy lehetséges, hogy az eszköz sorrendben előbbre volt a nagyobb merevlemez, mint amire telepítettél.Így a nagyobb merevlemez elsődleges partíciójára pakolta a Boot File-okat, és mivel azt te leformáztad, ezért az már így nem fog elindulni.


Jótanács. Telepítés idejére csak 1 vinyót csatlakoztass és annak is a C meghajtójára telepíts. akkor nem lesznek ilyen gondjaid.


Ja igen, újratelepítés!

2012. júl. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megnéztem a telepítés előtt direkt a szabad helyet, és ésszerűen nem a jót töröltem, hanem az üreset. 99%
2012. júl. 21. 17:11
 3/4 MaXXeGee ***** válasza:
Igen ezt értem, de a boot file-ok, rejtett rendszerfájlok, nem fognak megjelenni neked (ha csak külön ezt a funkciót be nem kapcsolod) Hidd el, hogy ez történt :)
2012. júl. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor kapja be!! Most probálom chkdsk /f hátha menni fog, ha nem akkor újra rakom :( azért köszi
2012. júl. 21. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!