Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Képernyő illesztőprogram nem...

Warden93 kérdése:

Képernyő illesztőprogram nem válaszol. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Radeon 4850 HD 512-es kártyám van, hivatalos oldalról leszedtem hozzá a drivert, napokig nem volt gond, erre most filmnézés közben feketeség után ez a kép fogadott: [link]


Napokban lett véve új alaplap, eddig MSI volt most Gigabyte, ha ez segít : [link]


(Net és audio drivereket már telepítettem)



2012. júl. 22. 14:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül, típushiba a Radeonoknál, szinte mindenkinél előfordul. Úgy vettem észre, hogy win7 alatt gyakoribb a jelenség. Nekem pont kb 3 napja volt, előtte pedig kb fél évig semmi baj nem volt. Teljesen random csinálja, és általában kizárólag akkor, ha neten akarok videot nézni. Egy idő után szerintem neked is el fog tűnni, majd elképzelhető, hogy vissza tér a jelenség, majd ismét eltűnik... Sajnos megoldást még nem találtam, pedig sok fórumot átolvastam már ezzel kapcsolatban, mondom szinte minden ati usernek van ilyen problémája.
2012. júl. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!