Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » FL Studioban ha sok sáv...

FL Studioban ha sok sáv szólal meg egyszerre, recseg. A proci core 2 duo,4giga ram viszont a hangkártya integrált. Lehet hogy az a baj?

Figyelt kérdés
másra nem tudok gondolni.

2012. júl. 22. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Buffer beállítását próbáltad? Integrált hangkártya nem erre való hacsak nem egy 50e forintos alaplapod van vagy egy 250e ft-os pro audio laptop.

Ez elég gyenge konfig a zenélésre. Min 8GB ram és egy i7 CoreQuad és egy ASIO-s pl M-Audio hangkártya.

Fontos az is, hogy minden 64 biten fusson. Még a VST-knek is külömben nem használja ki a hardvert.


A fruti elég erőssen zabálja a gépet szóval kell alá a vas.

2012. júl. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
pedig azt mondták a core 2 elég és sok ram kell azt hittem a 4giga sok :D akkor bővítem ha lesz kes meg veszek hangkártyát. köszi a választ!
2012. júl. 23. 10:58
 3/7 A kérdező kommentje:
de beállítottam a buffert és most jó. viszont szerintem hangkártyát veszek mert ami van az elég ratyi
2012. júl. 23. 11:06
 4/7 anonim ***** válasza:
a core 2 duo elég de nem a fruty-nek. Nekem az van/volt és Logic Pro, Reason Rewire-ben lazán elmegy. Anno win alatt a Fruty 10 sávtól meghalt. Én ezért nem használom már. Viszont kezdőknek jó.
2012. júl. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Memóriát meg addig vegyél amíg olcsó. Az a legfontosab. Ha nincs memória, hiába a GHz-ek.
2012. júl. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ajánlom még, hogy 96KHz-en 24bit-en szerkessz, ha nem megy minimum 48KHz-en. Bár attól függ milyen zenét csinálsz, csak így szebbek lesznek az effectek. Meg persze a lehalgatórendszer minősége sem mind1.


Remélem tudtam segíteni, ah érdekel még valami, nyugodtan kérdezz. :)

2012. júl. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a konfigom, annó Windows 7 x64 alatt asioval a fl studio 9 az ment lazán. Egyébként Linux alatt is megy. Win alatt nekem 1 ms lazán ment 620 effektel.
2013. máj. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!