Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Minecraft Bukkit betűhiba?

Minecraft Bukkit betűhiba?

Figyelt kérdés

A gond az lenne hogy amikor egy plugint átírok Magyarra,a belépéskor az ékezetes betűk tönkremennek.(Jelen estben AuthMe) Pl: Kérlek regisztrálj - Ká@rlek regisztrálj, stb.

Szerkesztéskor megpróbáltam UTF-8 BOM,BOM nélkült, és egyebeket.


2012. júl. 23. 08:30
 1/3 anonim válasza:

Üdv! Erre két megoldás is van:

1: Nem írsz ékezetes betűkkel

2: Minden mondat elejére és végére ' jelet raksz, és akkor már tudsz ékezetessel írni: Angol: You already registered

Magyar: 'Ön már regiszrált'

2012. júl. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam,mindenhova tettem,de mikor elindítom ugyanaz van,mikor újra megnézem néhány elöl elvette a ' jelent,de azelőtt pont voltak amikben van ékezetes és akkor sem ment,megpróbáltam átírni a .jar fájlban de ugyanez.
2012. júl. 23. 13:26
 3/3 Lyeeked válasza:

Az a gond, hogy a minecraft szervered nem utf8-as kódolás alatt fut. Add hozzá ezt a szerver indító kódjához:


-Dfile.encoding=UTF8

2019. máj. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!