Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Élő közvetítést /stream-et /...

Mobydick58 kérdése:

Élő közvetítést /stream-et / hogyan tudok egyidejűleg felvenni, menteni? Másik kérdásem: Úgy hallottam, hogy a netet ki lehet rakni a tv-re. Röviden leírná valaki hogyan?

Figyelt kérdés
2012. júl. 23. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:

1. [link]

2. Először is mondd meg a számítógéped vagy laptopod típusát, és a TV-d típusát, utána leírom, hogy milyen csatlakozót kell venni.

2012. júl. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bocsánat, az elsőt webkamerára értettem, csak most jutott eszembe, hogy TV-re gondoltál. Töltsd le ezt: [link]

Aztán indítsd el a Recorder-t, jelöld ki azt a területet, ahol a csatorna van, a "Record Sound" "Source" résznél állítsd be a PC Speakers-et és utána indíthatod is. Aztán a végén átkonvertálhatod a videót AVI-ba (mert alapból a program saját formátumába menti). Csak 30 napig használható ingyen, de ha tobább akarod használni, küldök neked privátban egy kódot, ingyen.

2012. júl. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*tobább->tovább
2012. júl. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Samsung a Lap Top és az LCD tv is. A második rész: Lap Topon nézett stream mentésére gondolok.Pl egy olyan meccset,ami nem megy a tv-ben. Kösz a segítséget !
2012. júl. 23. 20:11
 5/5 anonim ***** válasza:

A TV-t úgy értettem, hogy a laptopon, egy weboldalon megy az adás.

A másik dolgot megtalálod privátban.

2012. júl. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!