Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » "Audacity 1.3 Beta" programomm...

"Audacity 1.3 Beta" programommal hogyan tudom elmenteni mp3 formátumba a megszerkesztett zenét?

Figyelt kérdés
Pár zenét kellene felgyorsítanom, de nem tudom őket rendesen elmenteni, mert ha rámegyek hogy fájl -> projekt mentése másként,ott csak egy féle formátumba tudom elmenteni, és azt csak a programmal tudom megnyitni, nem tudom küldeni, halgatni, nem játsza le semmi csak az a program :(

2012. júl. 23. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:

File> exportálás.


Itt kiválasztod az mp3-at.


[link]


ezt a filet még letöltöd, mert be kell majd tallózni, mikor próbálnál mp3-ba konvertálni.

2012. júl. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
póbáltam így de azt írta ki utána hogy nem lehet megnyitni az mp3-enkódert :(
2012. júl. 23. 16:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Letöltöd a fent linkelt dll-t, aztán az Audacity Szerkesztés fül, beállítások ablakában legalsó) a libraries opciónál be kell tallózni neki az MP3 könyvtár helyét. Itt beállítod, hogy hol van ez a dll amit letöltöttél és jó lesz...
2012. júl. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Áááá, köszönöm! :) Nagy nehezen, de végül sikerült megoldanom! :)
2012. júl. 25. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!