Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoshopban szeretnék egy...

DaVeR kérdése:

Photoshopban szeretnék egy arcra texturát felhúzni. De amit találtam leírást nem elég részletes. Részletesen eltudná valaki mondani, hogyan kell? Vagy ép másik leírást ha tudna ajánlani.

Figyelt kérdés

Én az arcra egy harci csíkos texturát akarok felhúzni ( mint aki egy dzsungelben harcol és be van festve az arca ) Amit felakarok húzni textura annak elérhetősége:

[link]


Ezen az oldalon van egy egész jó leírva arcra való texturázás:

[link]


Dee itt sok lépést nem ír le ( vagy csak nekem nem egyértelmű ) Mivel nem vagyok profi Photoshoppos így nem mindig értem és belekavaradok.. Ezt kellene valakinek elmagyarázni lépésről lépésre. Mert például van egy olyan rész, hogy:" Majd élesítőeszközünkkel 50% fessük át a ruházatot. " az élesítő eszköz az a Sharpen Tool? ( nekem angol a PS-om ) és, hogy érti, hogy 50%??


Remélem valaki tud segíteni. Vagy ha bármi más leírást találtok ilyen arc texturázásra.


2012. júl. 23. 23:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne ezt a leirást kövesd, fénytörés (displace) szűrőt használj, kevesebb munkával jobb eredményt kapsz.


[link]


[link]

2012. júl. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!