Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Pinnacle VideoSpin - Hiba?

Pinnacle VideoSpin - Hiba?

Figyelt kérdés

Összeállítottam egy saját készítésű videót a programmal.

Először próbaként kimentettem a projektból egy kis részt, hogy milyen minőségű videó lesz..Akkor még nem volt probléma.


Befejeztem a projektet, elkezdtem a videó mentését. Be is fejezte, csakhogy egy üres fekete képernyőt mutat perceken keresztül..Magyarul se kép, se hang a videón..


Betöltöttem újra a projektet (a vége egyébként elcsúszott...) és mostmár a kis szerkesztő ablakba se játsza le az anyagaimat... Se kép, se hang..


Aki meg tudja mondani, hogy mi lehet a probléma kérem, hogy segítsen mert nagyon fontos lenne!!



2012. júl. 24. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
A szoftverben található MPEG-2, MPEG-4 és DivX kodek csak 15 napig használható, míg a többi kodek ingyenesen tovább használható . Valószínű ez járhatott le.
2012. júl. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tegnap töltöttem le.. :/
2012. júl. 24. 16:31
 3/7 anonim ***** válasza:
2012. júl. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Oké-Oké, de ezektől a leírásoktól nem leszek okosabb sajnos :/


Nem tudom mi történhetett vele, mert ha új videókat töltök be, azokat lejátsza és menti is.. :/

2012. júl. 24. 16:52
 5/7 A kérdező kommentje:
Megoldódott, köszönöm aki írt! :)
2012. júl. 24. 19:07
 6/7 -Fruzsina98- válasza:
hogy oldottad meg?? ird le légyszi mert nekem is ugyan ez van most :/
2013. febr. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szia!


Sajnos már nem rémlik pontosan...


Azthiszem volt több mentésem is, más név alatt és az egyik félkész projectet még jól töltötte be. Mivel nagyjából tudtam a videó felépítését így a végét be tudtam fejezni. Ott már nem volt probléma utána.


Indítsd újra a gépet és próbáld meg minél többször újra és újra betölteni a projectet.

(Ugyanis nekem a félkész projectet se tudta normálisan tölteni és menteni, de egy idő után a sokszori megnyitásra megjavult)


Sajna ennél többet nem tudok mondani :/

2013. febr. 6. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!