Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » "bf3. exe has stopped working"...

"bf3. exe has stopped working", "Baatlefield 3 nem válaszol" <- Ezekkl udvarol a Windows úgy 6 órája, amióta próbálom megoldani, ötlet? (Eredeti játék)

Figyelt kérdés

Gépem:

GB 990XA-ZD3

AMD Phenom X4 955BE

Zotac GTX560Ti (Nem melegethetett túl legutóbb, mert egyedi vízhűtés van rajta, 60 fokos max terhelésen...)

12GB RAM

Hibátlan vinyó

Hexa 500W

Win7 64Bit


Érdekesség: Délelőtt jó volt, kiléptem, elmentem vizeletmintát küldeni a víztisztítóba, visszajöttem, elindítom, és ezt köpi ki, semmi sem változott.


Single, Multi is-is ezt csinálja, kiírja, hogy 'Intializing...' a böngésző, és lefagy a game... Amiket próbáltam:

- Driver, BF3, Origin, PB, DirectX, vcredist ápdéjt

- Reinstall (Windows, és minden, ami ebből következik.)

- BIOS frissítés (VGA, alaplap)

- OC-val, és nélküle is csinálja.

- Rendszer visszaállítással is.

- Opera, FF böngészővel

- Próbáltam, hogy bekapcsolom a lapozófájlt (semmi)

- Registryben kitöröltem a speciális karaktereket, ugyanígy tettem a játék elérési útvonalával (ez is semmi, pedig ez sokaknak megoldja)

- Tűzfal, vírusírtó nélkül, kikapcsolt Win Defenderrel, kikapcsolt DEP, Rendszergazdaként futtatva (kompatibilitási módban is, Origin is ugyanígy), és SEMMI


Várom az ötleteket! (Szűz Win7 64 bit eredeti, eredeti game, és így nem indul el...) Másik gépen nem próbáltam, egyébként megkérdezem, ha oda is felrakom nem tiltják le, mintha spannak adtam volna elven? (Egy játék egy gép?)


2012. júl. 24. 17:34
 1/5 A kérdező kommentje:
NV control panelt is próbáltam állítgatni.
2012. júl. 24. 17:34
 2/5 A kérdező kommentje:
SSDP Discovery Service és UPnP is le van lőve!
2012. júl. 24. 17:35
 3/5 anonim ***** válasza:
EA supportnak írj.
2012. júl. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Esetleg.

Originben rámész a játék képére jobb klikk és a telepítés kijavítása.

2012. júl. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam, nem volt jó, DE közben megoldódott, kikaspcsoltam a felhőt, töröltem a mentéseket, és MŰKÖDIK!!! :DD
2012. júl. 24. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!