Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit jelent ez a winrar-nál?

Mit jelent ez a winrar-nál?

Figyelt kérdés

Letöltöttem egy 6 GB-os fájl első rar részét. (A többi nincs még letöltve). Jelszó nem volt mellette, de valahogy rájöttem.


A lényeg: Megnyitom a rar fájlt, abban van egy mappa. Azt is megnyitom, abban is van egy rar fájl, (ez van jelszavazva). A mérete: 1,36 GB.


Beírtam a kódot, egy mappába kicsomagolta, (aminek mérete: 6 GB.) Ezt megnyitom, ekkor kiírja a rar: The file "???" header is corrupt.

Ezt megnyitom, ebben vannak a cuccok. De nem az első rar fájlnak megfelelő méretű. Mert csak 200 mb van benne. Az első rar, amit letöltöttem, az meg 450 mb.


Amikor kicsomagolta, nem írta ki, hogy wrong password. Tehát a jelszó jó.



2012. júl. 25. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez így elég bonyolult, de amíg nincs meg az összes darab, nem fogod tudni használni. Lehet, hogy kinyersz pár fájlt, de magukban ezzel nem tudsz mit kezdeni, ha egy programhoz, játékhoz tartozik.
2012. júl. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi. Klipek volnának.


Egyébként ugyanezt töltöm torrenten is. Az is 6 GB. (Az is ugyanilyen rar-os) De mivel csak 1 mb/s internetem van, kell neki vagy 5 nap, mire lejönne. Kiváltképp, ha ezzel is ugyanaz a probléma lenne, mint aminek most töltöttem le az első részét.


Na meg, ha másnap elindítom a torrentet, mire újra betölti a torrent fájlokat, nagyon legyengíti a winchestert. Elkezd mindíg recsegni, ropogni a winyó.

2012. júl. 25. 20:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Amíg az összes RAR fájl le nem jön, addig nem mondhatod, hogy bármelyik résszel is probléma van.
2012. júl. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ok. Valahogy rájöttem. Vagy 4szer kellett kicsomagolni a 6 GB-os rar-t. Vagyis csak az 500 mb-ot. És a mappában 500 mb van.


Csak ez a "directory absent", amit kiír, az idegesít még.

2012. júl. 25. 20:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Már lejött az összes RAR fájl? Mintha azt írtad volna, hogy a jelenlegi internet sebességed mellett ez kb. 5 nap.
2012. júl. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!