Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem működik a Sims 3...

Miért nem működik a Sims 3 kiegészítőkkel?

Figyelt kérdés
Már a múlt év végén letöltöttem torrenttel a Sims 3-mat és pár kiegészítőt. A sima Sims 3 kiegészítők nélküli 1.0.615.00107 verzióhoz a crack jól működik, de a frisebb verziókhoz a hozzájuk való crack-ek már nem működnek, mert kiírja hogy hamis játékkal játszom. Márpedig a kiegészítők működéséhez frissíteni kell a verziót. Valaki tud megoldást a problémára, vagy vkinél elindulnak a crack-os kiegészítők? Sajnos mostanában az EA azt csinálja, hogy interneten is ellenőrzik a Serial Numbert (ellenőrzőkódot).

2012. júl. 25. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:

" Sajnos mostanában az EA azt csinálja, hogy interneten is ellenőrzik a Serial Numbert (ellenőrzőkódot)."


Én kifejezetten örülök, hogy tesznek a tolvajok ellen. Ha akarsz vele játszani, akkor vagy megveszed vagy letöltesz/ellopsz egy másik feltört verziót.

2012. júl. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Félig én is egyet értek veled, de azért sztem az is gerinctelenség, hogy az amerikai játékstúdiók egy virtuális játékért több tízezer forintot is kihúznak a zsebünkből és kispórolnak egy csomó mindent az első játékból hogy aztán arra sarkallnak, hogy vedd meg az összes kiegészítőjüket.
2012. júl. 25. 21:19
 3/5 anonim ***** válasza:

Ebben van igazság. Én is megszívtam a Battlefield 3-mal. Megvettem anno 10 ezerért, azóta kitalálták a prémium rendszert, ami még egyszer ennyibe kerül. Ha meg nem veszed meg, akkor egy szemét vagy. A játékosok köpködnek egymásra. A non-prémiumos hátrányokról nem is beszélve. A megjelenő 4-5 DLC-t még nem is említettem. Kiadták az első kiegészítőt, megvették sokan, majd ezután vezették be a prémium lehetőségét, ami tartalmazza az összes későbbi kieget is. Kétszer fizeted ki ugyanazt. Jól kitalálták. Igaz, ez nem amerikai.

Azt hiszem, egy ideig én sem fogok játékot venni. De azért lopni sem.

2012. júl. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akinek nem tetszik, hogy "lopom", az kérem ne írjon! Nem hinném hogy ez olyan nagy bűn lenne. Vannak öltönyös-nyakkendős emberek, akik sokkal nagyobb kárt tesznek és nem a magántulajdonban, hanem a köztulajdonban! Ezért kényszerülök rá én is egy 5 gyerekes nagycsalád egyik tagjaként, hogy torrentezzek.
2012. júl. 25. 23:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Írj privátot!
2012. aug. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!