Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan telepítsem az alábbi...

Zeusz310 kérdése:

Hogyan telepítsem az alábbi modokat Single Player-re:Single Player Commands, TooManyItems, Worldedit?

Figyelt kérdés
1.2.5-es tört-re angolul nem tudok és videót se tudok nézni mert kártyás netem van de leszedtem a fájlaikat

2012. júl. 26. 00:22
 1/7 anonim ***** válasza:
youtube vannak magyar videók is erről
2012. júl. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
én szerintem válaszd az egyszerűbb utat..: menj a www.skydaz.com oldalra itt megtalálod az összes fontosabb modot exe ben azaz helyetted berakja a modot te csak futtatod az exe t..
2012. júl. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

hát csak tool many items volt fenn exe ben de többi valami .jar os azokat nem csak be kell illeszteni vala hova?

és még valaki mcedit hez élő letöltési link mert és többet is át néztem de vagy hibás volt a fájl vagy nem élt alink

2012. júl. 26. 01:00
 4/7 anonim válasza:
[link] itt a command is
2012. júl. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
áh köszönöm :)
2012. júl. 26. 12:14
 6/7 anonim válasza:
Ajánlom Sirius videóit a leírásban meg találsz minden linket telepítési videóval együtt :)
2012. júl. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
onnan néztem :D
2012. aug. 1. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!