Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egy Tv-m, és milyen...

Van egy Tv-m, és milyen formátumba, és codec-el kell konvertálni, hogy lejátssza a tv?

Figyelt kérdés

Próbáltam 2 féle avi-val, egyik se jó. 720p-s videó (nem film, házi videó) és több részben vannak videók a kameráról .mov formátumban. Ezeket Sony Vegas Pro 11-el össze tudom vágni, és tudom is szerkeszteni, de mibe mentsem el?


Csak ezt a programot tudom használni vágásra, szerkesztésre.

Légyszíves segítsetek, mert sürgős lenne! :)



2012. júl. 26. 12:01
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja a TV: [link] xD
2012. júl. 26. 12:05
 2/3 anonim ***** válasza:

Videolejátszási formátumok: Kodektámogatás:, H.264/MPEG-4 AVC, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, WMV9/VC1,

Formátumkonténerek: AVI, MKV

Ennyit ír, sajnos ezek a leírások sem megbízhatóak, de tegyük fel, hogy ez stimmel.

Tudni kellene még,hogy mekkora felbontásig tudja ezeket, tegyük fel, hogy viszi a Full HD-t.


MKV konténert javasolnék. Azon belül h264 vagy AVC kodeket a videóhoz. A hang lehetne mp3, vagy AAC.


A mov videóidban milyen a videókodek? Ha AVC vagy h264, akkor átalakíthatnád mkv-ba konvertálás nélkül, így hamar meglenne és nem romlana a minőség.

[link]

2012. júl. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

H.264 .mov


De nem csak egy db mov, előtte még össze is kell vágni Vegas-al.

2012. júl. 26. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!