Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mikor lehet megnyitni a...

Mikor lehet megnyitni a torrent fájlt?

Figyelt kérdés

Egy 6 gb-os RAR fájlt töltök, (már vagy 3 napja) amiben klipek vannak. De még most sem tudom megnyitni, hogy belenézzek.


Egyáltalán miért mindig a fájl közepét meg a végét töltik? És az elejét majd csak akkor, amikor 80, vagy 90%-nál jár?



2012. júl. 26. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Össze-vissza kapod meg a darabokat. Megnyitni akkor tudod, ha az adott fájl 100%-on lesz (ezt a Fájlok fülön követheted, ha több is van), azaz az összes darabját megkaptad.
2012. júl. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor most várjak még 3 napot, mire végleg letölti? Ha nem lép ki mindenki 2 nap mulva, és én meg rács*ek, mert mindenkinek meglesz, aki töltötte, csak nekem nem.
2012. júl. 26. 21:05
 3/4 anonim ***** válasza:

A normális ember látja, hogy valaki még tölt, és nem fog eltűnni.


Ha mégis, és privát trackerről van szó, akkor megjegyzed a seederek profilját, és rájuk írsz, ha több nap után sem lépnek vissza, vagy ha van reseed kérés akkor azt használod.

A tömörített állománynak megvan a maga veszélye, sokan ha kibontják a tartalom miatt akkor a duplikált archívumtól megszabadulnak, így nem tudnak visszaállni.

2012. júl. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Meg addig semmi mást nem tudok tölteni, míg a torrent fájlt töltöm, mert akkor lelassul a sávszélesség.
2012. júl. 26. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!