Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Mass Effect sorozatnak lesz...

A Mass Effect sorozatnak lesz 4-ik része? Azért kérdezem, mert sok helyen lehet róla olvasni, hogy a Bioware már tervezi a 4-ik részt.

Figyelt kérdés
2012. júl. 27. 10:15
 1/4 anonim válasza:
Én pl nagyon örülnék neki :D
2012. aug. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Lehet...sőt valószínű. De azt már most tudni kell hogy az nem lesz köthető Shepard sztorijához.


Mondták is a fejlesztők amikor kérdezték tőlük, hogy lesz-e még Mass Effect. Mondták, hogy ahhoz túl összetett és túl komplex univerzumot teremtettek, hogy 3 játékkal vége legyen.


Tehát lesz még a Mass Effect univerzumában játszódó játék csak nem Shepard lesz a főszereplő.

2012. aug. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én őszintén nem hiszem mivel ezután nem nagyon tudnák folytatni a történetet.Hiszen minden kiderült.De ha sikerülne összehozni valamit akkor én nagyon örülnék neki.
2012. okt. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ÓÓ hát dehogynem lehet ebből még profitálni :D Nézd csak meg a Star Wars-t volt belőle 2 trilógia is és folyamatosan jönnek hozzá kapcsolódó játékok,filmek,mesék stb. Na hát a ME-et is ugyanígy lehet folytatni. Lehet előzmény pl.: marsi romok + relék felfedezése vagy az első kontakt háború de lehet akár a kaszásokkal való harc csak egy tök ismeretlen karakter szempontjából. Lehet Anderson kalandjaiból is játék ( a könyvek alapján) de lehet a ME3 után játszódó jövőben egy új konfliktus is. Nagyon sok lehetőség van.
2012. okt. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!