Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Swf fájlt mivel tudnám média...

Kkovax38 kérdése:

Swf fájlt mivel tudnám média fájllá átkonvertálni?

Figyelt kérdés
Már rég óta fennáll ez a problémám. Ha letöltök egy videót, ami általában flv, de sokszor csak swf. letöltés után szeretném lejátszani, de egyik lejátszóm sem játsza le. Hibaüzenetként azt írja ki, hogy nem média fájl. Kovertálni is próbáltam már több konvertálóval is. Ma is letöltöttem az SWF.max, DPG konverter és a Gom Video Konverter fájlt, ezeknek állítólag a Google szerint át kellene konvertálni, de ezekkel sem értem el a célomat. Ha tudtok tuti biztos konvertálót, amit ki is próbáltatok, nagyon szépen megköszönöm. Írhattok magánban is. Üdvözlettel: Kálmi, kkovax38@gmail.com

2012. júl. 27. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Az swf az flash. Lehet, hogy a letöltésvezérlő rosszul vagy nem találja meg a megfelelő linket, így te flash-ként a lejátszóablakot vagy médialejátszót töltöd le az oldalról, nem pedig azt a tartalmat ami benne van. Ezeknél evidens, hogy nem médiafájlok, így nem tudsz kinyerni semmit.
2012. júl. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így van. Ha megnézed akkor ezek a fájlok ráadásul kis méretűek is, ami megint csak kizárja hogy médiafájl legyen...
2012. júl. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mivel töltenél és honnan?
2012. júl. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!