Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Skype-on szeretnék használni...

Skype-on szeretnék használni hangtorzítót. Tudtok ajánlani programot? További lent.

Figyelt kérdés
Már én is nézegettem ilyen programokat interneten. Volt amit ki is próbáltam de egyik sem volt az igazi. Olyanra gondolok ami az én hangomat változtatja meg és ezt a többiek hallják amikor a mikrofonba beszélek:) Remélem érthetően fogalmaztam.

2012. júl. 28. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Voice Changer pl
2012. júl. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam.. én torzítva is hallottam a hangom viszont a barátaim nem. Nem változott meg a hangom. Ötlet esetleg?:)
2012. júl. 28. 22:31
 3/4 anonim válasza:
-Egy ötlet a sok közül:próbáld ki ha van Androidos mobilod, a "Talking_Cyborg" programot, itt találod meg:Android-Core.com/hu/..... Amit mondasz, "Droid" hangon mondja vissza, stb...
2012. júl. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ezt próbáld ki:


Clownfish


Itt találod:

clownfish-translator.com/download.html

2013. jún. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!