Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik olyan, hogy eltűnik a...

Létezik olyan, hogy eltűnik a gépről a CD olvasó?

Figyelt kérdés

Vettem egy Belkin routert és azt szerettem volna telepíteni, ami nem sikerült, mert mindig ezt írta ki: "Initialization failed. Please relunch the application or reboot."

Aztán próbálgattam még és egyszer csak eltűnt a CD olvasó és azóta semmilyen cd-t nem érzékel. Most mi a teendő? Hogy tudom telepíteni a routert, ha ha ezt írja ki és tovább nem megy?



2012. júl. 28. 12:44
 1/5 Argloss ***** válasza:
Általában a router alján (vagy a használati utasításokban) van egy számsor pontokkal elválasztva (pl.: 192.168.1.1) amit ha beírsz a böngészőbe akkor a router beállításaihoz jutsz miután megadtad a jelszót és felhasználónevet. (ugyancsak a router alján szokott lenni) Általában a beállításaiban is szokott lenni egyszerűsített beállítás, mint ami a CD-ről is ment volna. (Quick Setup)
2012. júl. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A meghajtó már megoldódott. A routerrel pedig az a problémám, hogy hiába telepítem, a felhasználónevet és jelszót nem kéri és addig nem tudok mit csinálni. Ötletek?
2012. júl. 28. 13:04
 3/5 P.O.C. ***** válasza:

Egy router -t nem kell telepíteni. Nem kell hozzá semmilyen CD. A CD -t csak a totál laikusok miatt mellékeli a gyártó. Viszont korántsem lehet vele olyan jól beállítani, mint a webes felülettel, amit az első hozzászóló is mondott.


Ezen a linken találsz néhány magyar nyelvű kézikönyvet direkt Belkin router -ekhez:

[link]

2012. júl. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de nem találtam olyan típust, mint az enyém. F7D1301 v1 típus az enyém. Bocsi, de nem nagyon értek hozzá.
2012. júl. 28. 14:08
 5/5 P.O.C. ***** válasza:

kb. tök mindegy. Minden Belkin -nek ugyan úgy néz ki a webes felülete, és ugyan úgy kell rá belépni. Pár plusz funkció különég van csak a drágább típusoknál.


Mindegyik kézikönyvbe egyébként gyönyörű szépen érthetően le van írva, hogy mit kell csinálnod. Ha az alapján nem megy, jobb ha szakembert hívsz.

2012. júl. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!