Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Gta4-be hogy lehet berakni a...

Gta4-be hogy lehet berakni a 100%mentést?

Figyelt kérdés

2012. júl. 28. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
úgy hogy sehogy mert bonyolúlt! mert nem volt annyi eszük mint annál az ócska makettvárosos san andreasnál hogy egyszerüen másolás neem! diploma kell hozzá másolj ide bzd meg azt töröld azt nézd meg azt vondvissza azt .. szóval egyszerübb ha kijátszod! mert én a leírtak alapján csináltam(mentés) de úgy sem volt jó,hát tudod ki szenved egy fossal
2012. júl. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
úgy lehet, hogy kijátszod... (hogy lehet valaki ekkora low... istenem... -.-")
2012. júl. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
már egy szer majdnem a végére értem csak elkeztem berakni dolgokat azt fatal erorr ujra telepítettem és még egyszer eljutni oda sokáig tart de am igazatok van ismétlés a tudás annya :)
2012. júl. 28. 18:34
 4/5 A kérdező kommentje:
de azért valaki letudná írni a menetét?
2012. júl. 28. 20:08
 5/5 anonim válasza:
Amúgy amikor újratelepíted a játékot akkor a végén elvileg megkérdezné,hogy meg akarod-e tartani az addigi mentéseket...Akkor meg nem értem hogy mi a baj.
2012. aug. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!