Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha valaki a klasszikus megjele...

Ha valaki a klasszikus megjelenést szereti az op rendszereken mindig úgy használja a gépet, és általában csak azon igazodik ki, azt miért könyvelik el hülyének a számítógéphez?

Figyelt kérdés

Nem szeretem ezeket az újkőkori animált theme-ket meg vizuális megjelenést amik pl xpben (luna) vagy win 7 ben stb ben vannak, csak a jó öreg szürke téglaablakosat..


A legtöbb munkahelen semmi egyéni stílus nincs ahogy esik úgy puffan alapon rakják fel a gépeket, ha valamit az ember meg nem talál az agyoncsicsázott megjelenésen akkor már egyből hülye a géphez.


Win 98 óta használok napi, heti szinten számítógépet, és Red-hat linux is megfordult már a kezeimben néhány os-x-el egyetemben volt szerencsém a BeOs-hoz is az a projekt sajnos leált.

Ismerem a Corel-t az Autocadet, a Truespace-t és kicsit a Maya-t is és a szövegszerkesztők minden gyakoribb változatát.

Jogosan akadok ki, ha lekoptereznek nálam 10 - 15 évvel fiatalabbak?



2012. júl. 29. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jogos. Én sem szeretem az olyan oprendszert, amin minden át van alakítva, utána meg jön ide a "miért van kékhalál" kérdésével, de egyébként meg fikáz mindenkit, aki nem berheli szét a progit a felismerhetetlenségig...
2012. júl. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Na végre valaki, aki így gondolkodik.

Én is rohamot kapok akkor amikor tizenéves taknyosok dilisnek néznek akkor ha megkérdezek valamit.

Pedig jómagam is már akkor foglalkoztam számítástechnikával, amikor ők még a cípőfűzést tanulgatták.

Ha ő isz megdolgozott volna a szg. minden alkatrészéért, biztos nem fikázná le más holmiját. De amíg Apuci, meg Anyuci, elé tolja a "nagyvasat" addig könnyű arcoskodni.

Na befejezem, mert még felhúzom magam ebéd előtt.

2012. júl. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 MaXXeGee ***** válasza:
100%

Teljesen jogosan, engem is bosszantanak az ilyen olvasgatni meg kattintgatni tudó emberek, akik fossák az adatokat de gyakorlatban semmi rálátásuk nincs a dolgokra, csak egyszer valahol olvastak valamit, és azt gondolják, ha már ilyen szépen meg van írva, akkor biztos igaz is.

Pont mint a minap, mellém állt a pirosnál este egy tintaszárogató jogsis kissrác piros suzukival batárnagy légbeömlővel a motorháztetőn, hogy legyen mi hűtse azt a 3 hengert ami a a motorház alatt ketyeg. Pakolja neki a gázt, elfüstöl 3 decit a pirosnál, ordít a zene meg a "sportdob" aztán zöldnél meg lefullad, mert elindulni nem tud:D És akkor bosszúsan olvasta le hogy a 2.5 TDI-m amúgy is lealázta volna, szóval ez volt a kisebb égés.

Hát az informatikában is valami nagyon hasonló a helyzet. az optikai tuning mit sem ér, ha nincs mögötte tudás és tartalom.

2012. júl. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!