Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nincs hang a gépemen. Mi...

Atilla4211 kérdése:

Nincs hang a gépemen. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Tegnap az egyik haverom újra telepítette a gépemet windows xp rakott rá.És itt jön a baj,amikor rá akarta telepíteni a hangkártyához való drivert akkor elkezdte telepíteni és kb 95%nál megállt és kiírt valami hibaüzenetet.Haza hoztam a gépemet gondoltam majd én itthon valahogy csak rájövök, megnéztem Everestbe hogy mi a hangkártya fajtája és rákerestem a neten (realtek ALC662 @ ATI SB600-High definition audio controller) kiadott egy csomót,nagy nehezen találtam egyet kettőt ami jó volt és elkezdtem telepíteni én is ugyan úgy 95%körül megállt és kiírta ezt -> A Realtek HD Audio eszközmeghajtó telepítése sikertelen!! (Error code:0xE0000227).Megpróbáltam már egy csomó fajtát mindnél ezt írta ki.Ebben kérném segítségeteket előre is köszönöm!
2012. júl. 29. 14:21
 1/2 anonim válasza:
hangkártya tönkrement.
2012. júl. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de mielőtt újra lett telepítve nem volt vele semmi gond.
2012. júl. 29. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!