Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Erre a gépre szerintetek xp...

Erre a gépre szerintetek xp tegyek?

Figyelt kérdés

Videokártya : NVIDIA GeForce 7025 / NVIDIA nForce 630a


Fizikai memória : 2048MB (1 x 2048 DDR2-SDRAM )


Alaplap : ASRock N68C-S UCC


Processzor : AMD Athlon II X2 240 @ 2800MHz

ez a gépem most jelenleg windwos 7 van rajta és azon gondolkodom hogy át teszem xpre mert ugye az nem eszik annyi ramot.

a gépre fel menne az xp és müködne is?



2012. júl. 29. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Mért ne működne? Az XP-t a Vista és a Windows 7 előtt adták ki. 100% hogy működik. Én most XP-t használok, holnap fogom felrakni rá a Windows 7-et :)
2012. júl. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tudom hogy előtte adták ki csak nem tudom hogy esetleg nem támogatja e az egyik alkatrész is az xp vagy valami
2012. júl. 29. 15:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Inkább hagyd a Win7-et rajta, mert az xp már egy évtizedes matuzsálem, nincs már hozzá támogatás, besz0pod a vírusokat, állandóan lefagy.

A géped bírja a Win7-et, akkor használd azt.

2012. júl. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Öhm 16.05: Az XP szerintem egyáltalán nem olyan aminek te leírtad hogy lefagy és vírusokat kapsz be. Nekem a fentebb leírtnál jóval gyengébb a gépem és mégse fagy le és vírust se kapok. Vírus ellen van egy Eset Smart Securitym érvényesítve. A fagyás ellen meg tisztítani kell a gépet szoftveresen. Amúgy szerintem erre a gépre rakhatsz Win 7-et ha esetleg jobban tetszik. Viszont vannak olyan játékok amikhez 3GB kell ha Win 7-ed van. Mondjuk elhanyagolható de akkor is ajánlott hozzá az annyi. :)
2012. júl. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
már le írtam hogy miért akarok win xp bár lehet rosszul emlékszek akkor bocs mer takkor a 2 gb asszem nem csak 1 gb marad mert asazt mind meg eszi a windows 7 és azért akarok xp-t mer taz nem eszik iylen sokat
2012. júl. 29. 17:18
 6/6 anonim ***** válasza:

Nyudotan használhatod a 7t , én is 2 gigával használom és jól megy.

Ha nem szeretnéd hogy sok ramot használjon akkor szedd ki a gépedből és rakd a fiókba

2012. júl. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!