Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez a videó kártya belemegy a...

Ez a videó kártya belemegy a gépembe?

Figyelt kérdés

[link]

Volt ezelott egy kérdésem megkaptam rá a jó kártyát de az a link elveszett itt a kérdés: http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__3..

Szoval ami a lényeg a kérdésben hogy az első linkben szereplő kártya biztos hogy belemegy a gépembe az előző kérdésembe ott vannak a gép adatai amit linkeltem.



2012. júl. 29. 18:40
 1/5 A kérdező kommentje:
ja és még szerintetek a videókártya amit linkeltem nagyon jó?az nvidia Geforce gt520-hoz képesT?:P csak szeretnék 1x venni 1 jót és többet nem lesz gondom az akadozással:)
2012. júl. 29. 18:41
 2/5 A kérdező kommentje:
Az előző kérdésemen alex irta hogy pci-e kártya az nvidia geforce gt520 és ha belemegy a gépbe akkor a hd6770 is belekellmenjen mert az is pci-e szoval ettol fugg minden vagy meg van valami amitol fugg hogy belemegye a kártya vagy nem?
2012. júl. 29. 18:49
 3/5 A kérdező kommentje:
ahol irtam a hogy a link elveszett ugyértettem hogy a kártya amit alex linkelt volt az a link nem mukodik hanem láthatoan előhoz kártyákat nem a kiválasztottat amit alex kinézett.
2012. júl. 29. 18:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Most akkor 6670-ről vagy 6770-ről van szó?
2012. júl. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jaj sry :D 6670 de a linkben ugyis ottvan:P
2012. júl. 29. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!