Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik ilyen? Ezt egy mezei...

Létezik ilyen? Ezt egy mezei ember meg tudja csinálni?

Figyelt kérdés

Ne bässzatok le, hogy megint itt egy hülye, aki operációs rendszert akar csinálni. Én pontosabban olyat szeretnék, hogy adott egy grafikailag nyers operációs rendszer, úgy gondolom, hogy ugye lehet módosítani, a kinézetét. Pl.: Boot animáció Saját betűkkel és háttérrel. Saját színtervezésű tálca, ablakok. Meg ilyen grafikus dolgok.

Bocsi ha zagyvásan írtam, kérdezzetek, mire gondoltam pontosan, ha nem világos. Persze válaszoljatok is.

Köszi! :)



2012. júl. 29. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez megoldható a már meglévő oprendszered testreszabásával külomböző trükkökkel. [link]

A Google a barátod.

2012. júl. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:))
2012. júl. 29. 20:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem operációs rendszer témaköre, hanem inkább a grafikus kezelőfelületé.
2012. júl. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljességgel megoldható, amit csak elképzelsz. Egyetlen dolgod, hogy elfelejted a Windowst. Ugyanis ehhez a Linux a legjobb. Azt abszolút a saját ízlésedre tudod szabni.
2012. júl. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!