Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7-et használok, és...

Windows 7-et használok, és folyton felugrik hogy aktiváljam, de a sajátgépben azt írja hogy aktiválva van . Viszont az everest azt írja hogy még 4 nap van hátra . Most akkor mi van?

Figyelt kérdés
2012. júl. 29. 23:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egyik sem, az az igazság hogy nem eredeti a a windows a gépeden, és ezzel együtt jár az ilyen zaklatás. Bár jelennek meg újabb és újabb megoldások, de ezekről a fejlesztő is értesül, és azonnal lép ellene.
2012. júl. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

és mire számítsak az everest által mondott 4 nap múlva ?

használni tudom majd a gépet , vagy mit csináljak ?

2012. júl. 29. 23:21
 3/13 anonim ***** válasza:
Töltsd le a legfrissebb daz loadert, töröld vele a meglevő "aktivációt", majd aktiváld vele újra.
2012. júl. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Persze használni tudod majd, 4 nap múlva is 4 nap lesz hátra valószínűleg, ez a törés miatt van.

Persze csinálhatod amit az előttem író javasolt, de mint már írtam előtte, az csak ideig óráig jó, és ugyan ott kötsz ki mint ahol most vagy.

2012. júl. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Daz loader-el aktiváltam 1,5 éve a gépem és most volt reinstall de még mindig aktiváltnak írta minden progi...ajánlom, és köszönet neki!:D
2012. júl. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nekem valami Chew-Ga loaderem van, lehet updatelni, kb fel evente megfognak, csak ujrarakom es kesz
2012. júl. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Golan Trevize ***** válasza:
Vegyél egy jogtisztát...
2012. júl. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
vegyek jogtisztát ......utalj pénzt , ahhelyett , hogy okoskodsz . 20ezret egy cd-re , gartulálok
2012. júl. 30. 13:10
 9/13 Golan Trevize ***** válasza:

Ha sajnálod rá a pénzt, minek használod? Nem kötelező.

Gondolom, az áramot is lopod. Meg a pénzt is a sarki éjjelnappaliból.

2012. júl. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

mi az hogy minek használom ? mi vagy te ellenőr ? neked tuti minden eredetiben van meg igaz ?

az okoskodó ökrök kíméljenek a válaszadástól . köszönöm szépen

2012. júl. 30. 13:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!