Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a véleményetek? Ti játszaná...

Virágh Attila kérdése:

Mi a véleményetek? Ti játszanátok?

Figyelt kérdés

Én tökre örülnék, ha adnának ki olyan életszimulátort, TPS-ben lehetne tolni (tps->mint a GTA:SA), lehetne benne dolgozni, autót vezetni, vásárolni, meg mindent, amit az életben lehet nyomni. A vezetés is full valósághű lenne, lehetne kormánnyal, lényeg, hogy nem SIMS féleség, hanem rendes életszimi, teljes kötetlenséggel.

Ti használnátok, vagy baromságnak tartjátok?



2012. júl. 29. 23:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem baromság, arról szó nincs, de egy játéktól a legtöbben a kikapcsolódást, valami újat és mást várnak, nem a szürke hétköznapokat. Még ott is robotoljunk?

Lehet lenne rá kereslet, de eladási rekordokat nem döntene az tuti.

2012. júl. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Baromság, akkor már a valóság...
2012. júl. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A wow-nak is voltak ilyen irányú törekvései, nagy sikert nem aratott, inkább a harcot és kalandokat fejlesztik.
2012. júl. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem nagyon j3 ötlet. :)
2012. júl. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Játékban azt próbálom ki, amit a valóságban nem tehetek meg.
2012. júl. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, én bízok benne hátha kijön egy
2012. júl. 30. 00:56
 7/11 anonim ***** válasza:
hallottal mar a Second Life-rol?
2012. júl. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
andrysh-> nem hallottam, de megnézem milyen, nézek tesztet
2012. júl. 30. 17:13
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Second life is ilyesmi, de szerintem teljesen értelmetlen, mármint ott a saját életed, abban is megtehetsz bármit, sokkal jobb mint egy játékban eljátszani hogy élsz. Én ha játszok akkor valami mást várok tőle, nem az unalmas hétköznapokat.
2012. júl. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az nagy méretű játék lenne,kevés embernek lenne pénze a játékra,de nyilván lelehetne tölteni valahonnan,de kevés olyan fejlett gép van,ami egy ilyen szintű játékot elbírna.Ahhoz,hogy az ilyen típusú játékok élvezhetőek legyenek,ahhoz kell a hibátlan grafika,a hibátlan fizika,kellene hozzá valamiféle teljesen új játékmenet.Ha azt vesszük,hogy életszimulátor,akkor kell valahonnan kezdeni.Szerintem itt kellene választási lehetőség életszakaszok között,bár ez meg van a simsbe is.Mondjuk itt csak ennyi lenne az egész.Utána pedig ott lenne videóba,hogy megszülettél és kisbaba vagy.Akkor ott lenne az opció,hogy sírsz,nevetsz?Aztán később,hogy megtanulsz a szüleidtől beszélni?Vagy itt is videó lenne egy darabig,mondjuk gyerekkorodig?Akkor már ellehetne kezdeni valamiféle irányba menni.Ha a szülők valahogy neveltek,akkor is lehetne választási lehetőség.Az egész játék 3D-ben futhatna,de ettől függetlenül mindig ajánlhatna új opciókat.Ha csecsemőként kezded a játékot,akkor viszont nem tudnál lakást berendezni,ahol élsz.Csak beleszületnél valahova.Aztán az egész játékhoz nem lenne sok csaláskód,csak pár segítség.Ugyanúgy lennének buktatók,mint a való életben.Aztán felnőtt korra,mire felnőne az ember a játékba,akkor nem kellene döntenie,hogy milyen típusú életet él..ha bűnöző lenne,akkor nem lennének kiutak,nem tudna annyit menekülni a rendőrség elől,egyszer úgyis lecsuknák.Akkor meg az embernek végig kellene játszani a börtönéveket is?Vagy például ha melózik,akkor be is kellene mennie a munkahelyére és végignyomatni a teljes munkaidőt?


Ja és ha már minden reális és kötetlen,akkor is ott marad a kérdés,hogy mindezt hogyan lehet megvalósítani?Olyan jó animátorok szerintem nincsenek,akik ennyit dolgoznának a grafikával,meg a játéknak a fizikájával..akkor pedig nem lenne valóságos..még a sérülések sem..vagy az autóbalesetek sem..és persze ott van,hogy elutazhasson valahova?És mondjuk egy város lenne a játék színtere?



Nagyon sok kérdést vethet fel ez a játékötlet,de valóban,nekem is megfordult a fejemben,hogy jó lenne egy ilyen játék.Bár az emberek lehet,hogy hamar megunnák.



16/L

2012. aug. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!