Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoshoppal ezt hogyan kell...

Photoshoppal ezt hogyan kell megcsinálni? (haj hosszabbítás, lent)

Figyelt kérdés

Van egy kép,egy kb 1,5cm haja van az emberkének,meg szeretném hosszabbítani legalább vállig,de nem akarom,hogy nagyon műnek tűnjön,és be akarom színezni más színűre.Kerestem a neten ilyen videókat,de nem igazán találtam olyat,ami ebben az esetben jó lenne.Ja és nem egy közeli kép,de nem is távoli,meg lehet valahogy oldani?

Normális válaszokat,ha kérdezel,utána is nézd a kérdésem,és válaszolj.



2012. júl. 30. 07:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a legegyszerűbb az lenne, ha keresnél a neten egy olyan képet, ahol akárkinek, aki hasonló pózban lett lefényképezve, hosszú a haja, olyan, amilyen neked kell. Aztán a két képet összemontázsolnád. A maszkolás lesz a barátod, mint technika. Így ha ügyes vagy, egyáltalán nem lesz mű, mivel igazi képből származik igazi haj. Színezést is meg lehet oldani. Ez csak a módszer, de így már utána tudsz nézni.
2012. júl. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi:)
2012. júl. 30. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!