Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Eredeti windows XP-m nem...

Eredeti windows XP-m nem tudja érvényesíteni magát?

Figyelt kérdés

Használtan vettem a laptopom egy éve, rajta is van a WinXP matrica, eddig nem volt semmi gond. ma reggel azzal köszöntött hogy szoftverhamisított a windozom. Ismerem ezt a dumát, az asztaligépünkön meggyűlt már vele a bajom (autofrissités kikapcs, újratelep stb.).

De könyörgöm, ez eredeti windows. Aztgondolnám hogy már egyszer érvényesítve is lett ha ilyen tutin működik.


Rövid nyomozás után azt sejtem hogy az office-om kavarhatott be, merthogy azt én tettem fel s nem vagyok egy informatikus... Dehát annak is már majdnem egy éve s már százszor is frissítette magát a windows azóta...


Látott már valaki ilyet?



2012. júl. 30. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Én láttam már. Az általam használt termék kulccsal már regisztrált valaki más és aktiválta a saját windows verzióját.

Egyik ismerősöm volt, ki is fizetettem vele. :P

2012. júl. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mostanában volt Office Validation frissítés (valakinek frissítettem és letiltottam ennek telepítését).
2012. júl. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is láttam már ilyet.


Az is lehet ám, hogy már rég nem is az az XP van rajta, ami eredetileg volt.


Rejtett partíción vagy egy recovery lemezen nincs meg az op. rendszer? Az lenne a gyári XP, amit adtak hozzá anno.

2012. júl. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha gyárilag telepített xp van rajta nyilván van vele egy XP disk is. Annak járj utána mi a termékkulcsa. egy crackelt everesttel meg megnézhető hogy mi a telepített rendszeré. ha egyezés van akkor az előző tulaj valóban beregisztrálta, ha nincs akkor reinstall xp vagy linux (y)
2012. dec. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!