Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Driver IRQL not less or egual...

Unit88 kérdése:

Driver IRQL not less or egual kék képernyőt hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés

Ha elindítom a Borderlands-t gyakran kapok kék képernyőt, de akkor is ha a VLC media player-el zenét hallgatok miközben játszom a CoD MW3-al. Ha infók kellenek akkor vki mondja meg hogy hogy szerzem meg. Amit meg tudok adni

Op.rendszer: Windows XP Sp3

Hangkártya: Phillips PSC705

Videokártya: ATI Radeon HD 5700 series



2012. júl. 30. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Hibás RAM, hibás videokártya vagy túl sok OC. Kezdd RAM teszteléssel (Memtest86). Ha azon átmegy, akkor Prime95. Ha azon is átmegy, akkor FurMark extreme overburning.
2012. júl. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
OC? Azt elfeljtettem hogy a kódja 0x000000D1, és azt hogy 1szer már sikerült elindítanom a Borderlands-t közvetlenül azutá miután újratelepítettem a hangkártya driverjét és újraindítottam a gépet
2012. júl. 30. 21:43
 3/7 A kérdező kommentje:
A memtest-el van egy kis problémám. Hogy használom? Abból amit olvastam vagy ki kell írni egy CD-t belőle vagy floppy-t kell használni, de egyiket sem tudom megoldani
2012. júl. 30. 21:47
 4/7 anonim ***** válasza:
OC = overclock, vagyis túlhúzás. Memtestet rakhatod pendrájvra is. Utána arról kell indítani a gépet.
2012. júl. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oc-t nem csinálok mégcsak nem is tudom hogy hogy kell. A memtest-ből akkor melyiket töltsem le? Az USB-shez az van írva hogy csak Linux. Amúgy nem hiszem hogy a memória lenne vagy a videókártya mert régen nem volt ilyen probléma.
2012. júl. 30. 23:10
 6/7 anonim ***** válasza:
2012. júl. 31. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kösz a válszt,de közben megoldottam a problémát. Úgy tűnik sajnos tényleg az új hangkártyám szarakszik csak az a gond hogy a régi meg nem veszi be a mikrofont. Na mindegy
2012. júl. 31. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!